بیوگرافی مهراد جم +عکس های جدید

5
(2)

بیوگرافی مهراد جم +عکس های جدید

عکس ها و بیوگرافی مهراد جم

بیوگرافی مهراد جم +عکس های جدید

بیوگرافی مهراد جم

زندگی نامه مهراد جم همراه با زندگی شخصی

امروزه عرصه هنر موسیقی در ایران به گونه ای است که شب می خوابیم و صبح با انبوهی خواننده جدید و البته جوان مواجه می شویم. برخی از آنها هم ره صد ساله را یک شبه سپری می کنند و به موفقیت های زیادی دست پیدا می کنند و هواداران زیادی را برای خود دست و پا می کنند.

از جمله هنرمندان نوظهور که در مدت کوتاهی هم موفق شده است، مهراد جم است که در کمتر از یک ماه و با انتشار دو تک آهنگ سر و صدای زیادی به پا کرده است. ما هم به خاطر این موفقیت عجیب به سراغ بیوگرافی کامل مهراد جم رفتیم و در مورد آهنگ های مهراد جم و سبک کاری او و… اطلاعاتی را گرداوری و منتشر کرده ایم. ما را همراهی کنید.

بیوگرافی مهراد جم +عکس های جدید

بیوگرافی کوتاه از مهراد جم

از این خواننده و زندگی خصوصی او اطلاعات چندانی در دسترس نیست و در برخی سایت ها و منابع خبری از این خواننده و بیوگرافی اش مطالبی پراکنده ای را منتشر کرده اند که ما هم در این مقاله از پارسی نو برای شما مجموع این اطلاعات پراکنده را در مورد زندگی شخصی مهراد جم منتشر کرده ایم.

بر اساس اطلاعات منتشر شده اما تایید نشده در مورد این خواننده، باید بدانید که نام اصلی ایشان محسن سعیدی کیا و نام هنری او مهراد جم است و گویا از بچه های دهه ۷۰ هم به شمار می رود چرا که گفته شده است مهراد جم در تاریخ ۱۴ مرداد سال ۱۳۷۶ در شهر آبادان متولد شده است. این خواننده جوان در حال حاضر ساکن شهر تهران است.

بیوگرافی مهراد جم +عکس های جدید

ازدواج مهراد جم

اگر کنجکاو هستید تا بدانید که این هنرمند جوان متاهل است یا مجرد؟ باید بگوییم که مهراد جم مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است.

آغاز فعالیت هنری مهراد جم

در مورد اولین فعالیت هنری به صورت جدی مهراد جم باید به ترانه‌ سرایی و آهنگ سازی قطعه میثم ابراهیمی به نام «جان جان» در بهمن سال ۹۷ اشاره کرد. سپس قطعه «شمال»که نخستین آهنگ مهراد جم به شمار می رود نیز در تاریخ ۹ اردیبهشت ۹۸ منتشر شد و قطعه بعدی این خواننده جوان هم به نام «غمت نباشه»، در تاریخ ۳۰ اردیبهشت منتشر شد، یعنی ۲۱ روز بعد از انتشار نخستین تک آهنگ او!

به این ترتیب او در فاصله زمانی کمتر از یک ماه و با داشتن فقط دو آهنگ توانست در شبکه های اجتماعی نامی به هم زند و حتی موتورهای جستجوگر گوگل را هم به خود مشغول کند.

بیوگرافی مهراد جم +عکس های جدید

سبک خوانندگی مهراد جم چیست؟
در این دو آهنگ منتشر شده از او مشاهده شده است که جم در تلاش است تا سبک خود را به رپ‌ خوان‌ های زیرزمینی نزدیک کند. اما شاید از نظر متخصصان این حوزه در این راستا او موفق نبوده است چرا که ترانه ضعیف او و صدایی که به سبب تنظیم یکسان در هر دو اثر به هم شبیه است در مجموع باعث شده است تا سبک آهنگ های مهراد جم، بیشتر به کپی دست چندم از آثار رپ دیگر شبیه باشد تا یک اتفاق تازه در موسیقی پاپ ایران!

به طور خلاصه . بر مبنای آنچه گفته شد، این عوامل و این سبک کار د راین روزها ممکن است او را روی دور ترند شدن بیندازد اما بی شک در آینده همین عوامل جزو دلایلی می‌شوند که او را به جمع خوانندگانی بیفزاید که با گذشت مدت کوتاهی از فعالیت هنری، تاریخ انقضایشان از راه می رسد و دیگر نه از قطعه ‌های ترند آنها خبری هست و نه از فعالیت‌شان در عرصه موسیقی.

این خواننده نو ظهور در زمان انتشار تک آهنگ دومش موفق عمل کرد چرا که از یک حمایت چند جانبه برخوردار بود. یکی از اصلی‌ترینِ این حمایت‌ های چند جانبه حضور مسعود جهانی به عنوان تنظیم‌کننده‌ آن بود. کسی که تنظیم کننده آثار برخی از خوانندگان محبوب امروزی است از جمله هوروش بند. حمایت مسعود جهانی از مهراد جم به حدی بود که او مدتی تصویر این خواننده را جایگزین تصویر خود در صفحه اینستاگرام کرد!

خلاصه برای بسیاری از افراد و مخاطبان عرصه موسیقی جای این سوال است که چطور یک هنرمند در عرض یک ماه اینقدر محبوب می شود آن هم با انتشار دو تک آهنگ!

بیوگرافی مهراد جم +عکس های جدید

به شهرت رسیدن مهراد جم

چند وقتی است که مهراد جم به عنوان یکی از خوانندگان جوان کشورمان سر و صدای زیادی به پا کرده است و موفق شده تا طرفداران زیادی را به خود جلب کند. به جرات می توان گفت که جذب این همه طرفدار در این مدت زمان کم یک موفقیت بزرگ برای این خواننده جوان به شمار می رود.

اوج به شهرت رسیدن مهراد جم به انتشار تک آهنگ شمال او بر می گردد. چند وقت پیش هم با انتشار تک آهنگ غمت نباشه موفق شد تا تعداد بیشتری طرفدار موسیقی پاپ را به خود جذب کند. گفتنی است که آهنگ غمت نباشه مهراد جم توسط مسعود جهانی تنظیم شده است و شاید عامل موفقیت و مطرح شدن مهراد جم هم همکاری با مسعود جهانی بوده است.

اگر دقت کرده باشید مهراد جم در همه موزریک ویدیوهای اش صورت خود را می پوشاند و به این علت هم لقب مهراد هیدن mehrad hidden را به خود داده است. منظور مهراد پنهان است!

خلاصه این که او با تیپ و استایل جدید که خودش و طرفدارانش آن را تیپ غربی می دانند، در میان جوانان کشورمان دارای محبوبیت زیادی شده است و کارهای او را با علاقه فراوان دنبال می کنند.

 

بیوگرافی مهراد جم +عکس های جدید

سبک خوانندگی مهراد جم

در دو اثر منتشر شده اول این هنرمند گمان می رود که وی در تلاش بوده است تا سبک موسیقیایی خود را به رپرهای زیرزمینی شبیه کند اما بر اساس نظر متخصصین ترانه ضعیف و تنظیم یکسان در هر دو آهنگ سبب شبیه بودن آن ها شده است و بیشتر به کپی از آثار رپ شبیه باشد تا یک سبک جدید در موسیقی پاپ .

در مجموع بر اساس مطالب بیان شده گمان می رود این سبک هنری در این روزها این هنرمند را برجسته کند اما بدون ترید در آینده همین عوامل نقاط ضعف کاری وی خواهد شد و او را به جمع خوانندگانی اضافه کند که با گذشت زمان اندکی فعالیت هنری شان به پایان می رسد و دیگر از قطعه های مطرح ان ها خبری نیست .

مهراد جم در زمان انتشار تک آهنگ دوم عملکرد خوبی داشت و از حمایت اشخاصی چون مسعود جهانی به عنوان تنظیم کننده اثر بهره مند بود . مسعود جهانی تنظیم کننده آثار برخی خواننده های محبوب این روزها از جمله هوروش بند است . حمایت مسعود جهانی از مهراد جم به گونه ای بود که مدتی تصویر این خواننده را بر روی پیج اینستاگرام خود قرار داده بود .

نام آهنگ های مهراد جم

غمت نباشه

شمال

گل بی گلدون

نامرد بودی

شیک و پیک

به یاد قدیم

بیوگرافی مهراد جم +عکس های جدید

مهراد جم در شبکه های اجتماعی

این هنرمند خوب کشورمان هم مانند اکثر هنرمندان در شبکه های اجتماعی فعال است. از جمله در اینستاگرام دارای پیجی است که علاقه مندان به او و کارهایش می توانند از این طریق او را دنبال کنند. گفتنی است که مهراد با انتشار آهنگ شمال در اینستاگرام محبوب شد.

آیدی پیج اینستاگرام مهراد جم : instagram.com/mehraadjam

کانال تلگرام مهراد جم هم در پیج اینستاگرام او منتشر شده است و می توانید با عضویت در این کانال هم از او حمایت کنید و هم از جدیدترین آهنگ های او هم مطلع شوید. لینک کانال تلگرام مهراد جم : t.me/mehraadjam

همچنین می توانید تمامی آهنگ های خوانده شده توسط مهراد جم رو از لینک زیر دانلود کنید و لذت ببرید.

این پست چند تا قلب داره؟

میانگین امتیاز: 5 / 5. تعداد آرا: 2

هیچ امتیازی تاکنون داده نشده !

این پست چند تا قلب داره؟

میانگین امتیاز: 5 / 5. تعداد آرا: 2

هیچ امتیازی تاکنون داده نشده !

دیدگاه خود را بگذارید