بیو گرافی نفیسه روشن+عکس

1.5
(2)

بیو گرافی نفیسه روشن و صحبت در مورد زندگی شخصی

 

بیوگرافی نفیسه روشن بازیگر سینما

نام:نفیسه
نام خانوادگی :روشن
تاریخ تولد :1361/2/13
محل تولد :باغ صبا تهران
تحصیلات : کارشناسی حقوق دانشگاه ازاد اسلامی
تاهل :متاهل

نفیسه روشن بازیگر جوان سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی متولد ۱۳ اردیبهشت ۱۳۶۱ در محله باغ صبا تهران است. او فرزند اول خانواده است و دو برادر کوچکتر از خود دارد که یکی از آنها در عرصه کارگردانی فعالیت دارد.

علاقه به بازیگری

نفیسه روشن از کودکی به بازیگری علاقمند بوده است و آرزویش این بود که روزی بتوان بازیگر شود، و زمانی که می‌خواست وارد دنیای بازیگری شود خانواده‌ی او نه تنها مخالفتی با او نکردند بلکه مشوق او نیز بودند.

نفیسه روشن از شروع فعالیت هنری تا چهره شدن

نفیسه روشن از آن گروه بازیگرانی محسوب می شود که کم کم پله های ترقی را طی کرد. او بازیگری را با تئاترهای دانش آموزی آغاز کرد.

اولین تجربه رسمی بازیگری نفیسه روشن قبل از ورود به دانشگاه، بازی در مجموعه “کمکم کن” ساخته قاسم جعفری در سال ۱۳۸۱ بود. پس از آن در سریال “روزهای بیادماندنی” به کارگردانی همایون شهنواز در سال ۱۳۸۲ بازی کرد.

بعد از پایان تحصیلات دانشگاهی خود، فعالیتش در این عرصه را گسترش داد. در پائیز سال ۱۳۸۲ در سریال “بچه های خیابان” به کارگردانی همایون اسعدیان ایفای نقش کرد که این تجربه را یکی از بیادماندنی ترین کارهایش می داند.

پس از آن در پائیز ۱۳۸۳، پیشنهاد کیانوش عیاری برای حضور در سریال “روزگار غریب ” را پذیرفت تجربه‌ی طللایی دیگری بر کارنامه هنری خود افزود.

هر چند که نفیسه روشن قبل از سریال اغما در سریال های مختلفی حضور داشت اما می‌توان گفت به واسطه آن سریال و نقش پری چهره شد.

مادر و برادران نفیسه روشن

نفیسه روشن از همان بچگی به بازیگری علاقمند بود و آرزویش این بود که روزی بتوانن بازیگر شود، و زمانی که خواست وارد دنیای بازیگری شود نه تنها مخالفتی با او نکردند بلکه او را بسیار تشویق کردند.

تفریحات نفیسه روشن

به اتومبیلرانی علاقه زیادی دارد و در وقت های بیکاریم سری به پیست رالی می زند.

نفیسه روشن و ببرش

نفیسه روشن، بازیگر زن تلویزیون که به دنیای حیوانات علاقه زیادی دارد، جدیدا با ببرها رفیق شده و عکس‌هایی از خودش و ببرهای چند روزه و چند ساله را منتشر می‌کند

نفیسه روشن اهل کجاست

خانم روشن بازیگر جوان سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی متولد ۱۳ اردیبهشت ۱۳۶۱ در محله باغ صبا تهران اسـت. او فرزند اول خانواده اسـت و دو برادر کوچک تر از خود دارد کـه یکی از آن ها در عرصه کارگردانی فعالیت دارد. نفیسه روشن از کودکی بـه بازیگری علاقمند بوده اسـت و آرزویش این بود کـه روزی بتوان بازیگر شود.

صفحه اینستاگرام نفیسه روشن nafisehroshan@

در آخر نیز مروری داریم بر صفحه خانم نفیسه روشن در شبکه اجتماعی اینستاگرام و از زاویه نزدیک تری با او و فعالیت هـای مجازی اش آشنا میشویم.

بیوگرافی نفیسه روشن و همسرش +گفتگو و عکس ها

زندگی با یک خلبان چطور است؟

زندگی با یک خلبان خیلی سخت است. مثالش همین برنامه و قرار امروز ما است یا مثال دیگرش برنامه ریزی برای سفر است. یک هفته می می شود که برنامه سفرمان را می ریزیم، چمدان هم می بندیم و در فاصله یک تماس تلفنی همه چیز بر هم می ریزد. مخصوصا در فصل های پر سفر که هیچ خبری از مرخصی نیست.

یکی از پررنگ ترین سختی هایش کجاست؟

– یکی از پررنگ ترین سختی هایش نبودنش در لحظه هایی است که من انتظار دارم کنار من باشد. مثلا همین عید امسال نبود. من وقت زیادی را گذاشتم و با وسواس زیاد هفت سین انتخاب کردم و چیدم اما لحظه سال تحویل کنار من نبود. چهارشنبه سوری نبود. خیلی از مراسم و زمان هایی که من دوست دارم کنارم باشد|، نیست. از سوی دیگر اگر از بهنام بپرسند زندگی با یک بازیگر چطور است، جواب می دهد خیلی سخت! خیلی وقت ها او هست و من نیستم و ماجرای یکی بود، یکی نبود داستان زندگی من و بهنام است.

فرزند نفیسه روشن

در تمام این دو سال به بچه دار شدن فکر نکردیم. در این دو سال تمام کارهایی که دوست داشتم انجام دهم را انجام دادم و او همیشه مشوقم بود. خیلی از همکارانم با او دوست هستند و رابطه خوبی با آنها دارد. خدا را شکر می کنم، چرا که حس می کنم مهمترین بخش زندگی آن بخشی است که با کسی همراه می شوی. اینکه ان همراه چه کسی باشد خیلی مهم است. او یار و همدم من است و فکر می کن حالا دو دوست خوب هستیم اما هنوز ویژگی های یک پدر و مادر خوب را نداریم. فعلا به بچه دار شدن فکر نمی کنی

علت جدایی نفیسه روشن از همسرش

چند ماه پیش باز هم خبر جدایی نفیسه روشن از همسرش در فضای مجازی منتشر شد و نفیسه روشن در یک گفتگو اعلام کرد که بزودی از طریق مراجع ذیصلاح قانونی این موضوع را به جد پیگیری خواهم کرد.

واکنش نفیسه روشن به خبر طلاقش

حواشی پیرامون زندگی هنرمندان تمامی ندارد و هر روز حواشی جدیدی از هنرمندان به گوش میرسد که با واکنش های شدید این چهره های کشورمان همراه است. انتشار خبر جدایی نفیسه روشن از همسرش تا جایی پیش رفت که این هنرمند کشورمان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش به این خبر واکنش نشان داد.

فیلم های سینمایی نفیسه روشن

  1. چکنسترنکاظم راست گفتار1390
  2. انسان هامحسن توکلی1389
  3. مادر زن سلامخسرو ملکان1385
  4. شاخه گلی برای عروسقدرت الله صلح میرزایی1383

مجموعه تلویزیونی نفیسه روشن

برابر با اصلجلال الدین دری1393
زمانی برای عاشقیمحمدحسین لطیفیمحرم 1392
یه تیکه زمینمهدی کرم پور1391
پنج کیلومتر تا بهشتعلیرضا افخمیرمضان 1390
تله فیلم گنجشک و قناری1390
دارا و ندارمسعود ده نمکینوروز 1389
ساختمان 85مهدی فخیم زادهزمستان 1389
قفسی برای پروازیوسف سید مهدوی
رستگاران
ماه عسلشاهد احمدلونوروز 1388
کلانتر 3محسن شاه محمدی1388
دفترخانه شماره 13سیدوحید حسینی
تله فیلم دستمو ول کنمجتبی چراغعلی1388
تله فیلم یازده و هفت دقیقهرضا حسنی1388
تله فیلم سرگردکاظم معصومیفروردین 1387
تله فیلم پیوندسعید عالم زادهاردیبهشت 1387
تله فیلم کابوسسیروس مقدم1387
مثل هیچ کسعبدالحسن برزیدهتابستان 1387
کابوس
اغماسیروس مقدمرمضان 1386
تله فیلم این پرونده مختومه نیستمهرداد خوشبختاردیبهشت 1386
تله فیلم چند متر آن طرف ترفریدون فرهودیدی 1386
تله فیلم مأموریت بهارحسن لفافیانبهمن 1386
مسافری از گرونگولبهار 85
سال های برف و بنفشهسعید سلطانیپائیز 1385
کلانتر 2محسن شاه محمدی1384
تله فیلم مسافر (مجموعه تلویزیونی)محمد دستگردیاردیبهشت 1384
تله فیلم آوای زمینمهرداد خوشبختتیر 1384
کلانترمحسن شاه محمدیآذر 1384
باران بهاریمسعود رشیدیتابستان 1384
خوش غیرتعلی شاه حاتمینوروز 1384
روزگار قریبکیانوش عیاریپائیز 1383
روزهای بیاد ماندنیهمایون شهنوازپائیز 1382
تب سردعلیرضا افخمیتابستان 1382
کمکم کنقاسم جعفریپاییز 1381
مردان کوچک

عکس های نفیسه روشن

 

 

 

 

 

 

این پست چند تا قلب داره؟

میانگین امتیاز: 1.5 / 5. تعداد آرا: 2

هیچ امتیازی تاکنون داده نشده !

این پست چند تا قلب داره؟

میانگین امتیاز: 1.5 / 5. تعداد آرا: 2

هیچ امتیازی تاکنون داده نشده !

دیدگاه خود را بگذارید