جاناتان گروف به جمع بازیگران فیلم The Matrix 4 پیوست

0
(0)

جاناتان گروف به جمع بازیگران فیلم The Matrix 4 پیوست

جاناتان گروف به جمع بازیگران فیلم The Matrix 4 پیوست

ماه شهریور امسال بود که شرکت برادران وارنر رسما ساخت قسمت جدید فیلم The Matrix (ماتریکس) را تایید و اعلام کرد که در این فیلم قرار است شاهد بازگشت کیانو ریوز در نقش نئو و کری-ان ماس در نقش ترینیتی باشیم و همچنین لانا واچوفسکی وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه این فیلم اکشن را بر عهده دارد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر دیگری به جمع بازیگران قسمت جدید فیلم ماتریکس اضافه شده است. کولایدر از منابع خود متوجه شده که جاناتان گروف، بازیگر سریال Mindhunter (شکارچی ذهن)، به‌جمع بازیگران فیلم The Matrix 4 (ماتریکس 4) اضافه شده که هنوز اطلاعاتی از نقش او در دسترس نیست. علاوه‌بر گروف، یحیی عبدل متین دوم، نیل پاتریک هریس و جسیکا هنویک، سه بازیگر جدید دیگری هستند که تاکنون به این فیلم اضافه شده‌اند.

علاوه‌بر این بازیگران، جیدا پینکت اسمیت، بازیگر نقش نیوبی، نیز در حال انجام مذاکره با برادران وارنر برای بازگشت در قسمت جدید فیلم The Matrix است که او در واقع سومین بازیگری خواهد بود که از سه‌گانه اصلی در قسمت جدید این مجموعه باز خواهد گشت. همچنین طبق شایعات، عبدل متین دوم احتمالا نقش نسخه جوان‌تر مورفیوس را در فیلم The Matrix 4 بازی کند، اما این موضوع هنوز رسما تایید یا تکذیب نشده است. علاوه‌بر بازی در نقش هولدن فورد در سریال Mindhunter، گروف برای صداپیشگی شخصیت کریستوف در انیمیشن Frozen (فروزن) نیز شناخته می‌شود که شاهد بازگشت او در انیمیشن Frozen 2 (فروزن 2) نیز بودیم.

مراحل فیلم‌برداری قسمت جدید فیلم The Matrix از سال ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد که قابل انتظار است این فیلم در سال ۲۰۲۱ اکران شود. مجموعه فیلم The Matrix توسط لانا و لیلی واچوفسکی خلق و اولین قسمت آن در سال ۱۹۹۹ که ۲۰ سال پیش می‌شود، منتشر شد. به‌دنبال قسمت اول، دو دنباله و یک اسپین‌آف از این مجموعه تولید و منتشر شده است. مجموعه فیلم The Matrix در مجموع بیش از ۱.۶ میلیارد دلار در سراسر جهان فروش کرده‌اند.

این پست چند تا قلب داره؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد آرا: 0

هیچ امتیازی تاکنون داده نشده !

این پست چند تا قلب داره؟

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد آرا: 0

هیچ امتیازی تاکنون داده نشده !

دیدگاه خود را بگذارید